צרו איתנו קשר

  כמה עולה עמוד חנייה? מחיר עמוד חנייה

  מחיר עמוד חנייה

  עמודי חניה משמשים לשמירה על מקום החניה הפרטי שלכם. ויכולים לספק לכם את הפתרון המושלם לבעיית חניה במידה וקיימת בבניין המגורים שלכם או במקום העבודה. 

  עמודי חניה – איך זה עובד?

  קיימים סוגים שונים של עמודי חניה, בעלי אופן שימוש דומה. את מרביתם פשוט מתקינים בכניסה למקום החניה המסומן שלכם, על מנת להדגיש כי מדובר בחניה פרטית וכדי להקשות על רכבים אחרים להיכנס לחניה שלכם.

  בעת השימוש בעמוד החניה פשוט מסירים את המחסום, באופן המתאים לסוג העמוד שרכשתם ואילו כאשר אתם עוזבים את המקום, מרימים את העמוד, מה שיאפשר את השמירה על החניה שלכם – עד שתחזרו.

  מחיר עמודי חניה משתנה בהתאם לסוגים השונים

  לסוגים השונים של עמודי החניה, מחירים שונים על המחיר, כמו גם אופני הפתיחה והסגירה של המחסום, רמת היעילות שלו וכן הלאה.

  עמודי חניה הידראוליים

  הפעלה של עמודים אלה יכולה להיות ידנית או חשמלית, אך הכוח המניע את העמוד ממצב שכיבה לעמידה ולהיפך, הוא כוח הידראולי. בחירה בעמוד חניה חשמלי היא נפוצה יותר, ניתן להפעיל אותו באמצעות שלט, ואילו הפעלה של עמוד חניה ידני צריכה להיעשות על ידי יציאה מהרכב והפעלה ידנית.

  עמוד חניה אוטומטי

  עמודים אלה מופעלים על ידי חיישנים, או שלט חשמלי. אלה עובדים בסנכרון עם לוח פיקוד, המאפשר פתיחה וסגירה אוטומטית של המחסום ללא צורך במגע יד.

  עמודי חניה מפלסטיק

  עמודי חניה אלה הם קבועים במקום. הם גמישים, צבועים בדרך כלל בצבעים בהירים ובולטים, מתאימים להתקנה גם על מדרכות – כדי לחסום חניית רכבים מול כניסה לחנויות למשל.

  עמודי חניה נשלפים

  עמודים אלה משמשים בעיקר בכניסה לפארקים, כדי למנוע מכלי רכב להיכנס פנימה. אלה נסגרים ונפתחים בקלות, באמצעות מנגנון חשמלי, או ידני, כדי לאפשר את כניסת הרכבים המורשים.

  מחסום מוט

  זהו סוג נפוץ במיוחד של עמודי חניה, הפועלים באמצעות לוח פיקוד, והם מתאימים לשימוש בחניונים פרטיים, ו/ או בחניונים עם מספר מקומות חניה.

  לסיכום

  מחיר עמודי חניה משתנה בהתאם לסוג העמוד, אופן ההפעלה שלו (חשמלי או ידני, עם או בלי שלט) וכן לפי סוג היצרן ומשתנים נוספים.

  מומלץ לבצע התקנה של עמודי חניה בעזרת בעל מקצוע מתאים, דבר אשר מייקר מעט את העלויות הראשוניות, אך עוזר בהקפדה על התקנה תקינה, ובטוחה לשימוש בטווח רחוק

  ומניעת ליקויים וסיכונים מיותרים.

  להתאמה אישית של עמודי חניה, ייעוץ והצעת מחיר עמוד חנייה – צרו איתנו קשר!

   

  עוד מוצרים של ש.מ ומיגון בטיחות:

  קונוסים לתיחום

  פסי האטה מגומי

   

   

  למה לבחור בנו?

  מיגון אש עם תקן ישראלי
  לחברה תקן איכות איזו 9001
  תקינה בין לאומית
  נסיון ביצועי של מעל 20 שנים
  מוצרים תוצרת גרמניה

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  ביצוע איטום מעברי אש והפרדת אש בפירי תקשורת וחשמל מעל דלתות אש ומסדרונות אש לפי תקן 931 ב' .

  איטום מעברי צנרת MCT לחדירות כ-70,000 כבלי תקשורת וחשמל כולל בדיקת אטימות לדרישת פיקוד העורף.

  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט