צרו איתנו קשר

  איך תדעו שמדובר בחומרים מעכבי בעירה איכותיים שמתאימים לצרכים שלכם?

  מעכבי בעירה מיועדים למנוע מהשריפה להתפשט במהירות. כל חומר מעכב בעירה אמור להיות בעל  תקנים אשר מגדירים את תגובתו לשריפה דוגמא, תקן 921/755/751. ישנם כיום מספר סוגים של חומרים מעכבי בעירה ורובם ככולם עתידים לבצע את אותה הפעולה ולעכב את התפשטות והתפרצות האש. חומרים מעכבי בעירה בנויים מכימיקלים רבים חלקם על בסיס מים וחלקם על בסיס סולבנט ומסיבה זו החומרים נדרשים להיות בעלי תקן איכות כגון UL,FM,EN

  חשוב לזכור ולדעת כי חומרים אלו אינם מונעים את השריפה אלא רק מעכבים אותה עד הגעת צוותי הכיבוי ובכך הנזקים בגוף, בנפש וברכוש מזעריים יותר. 

  חומרים מעכבי בעירה שכיחים

  ישנם מספר חומרי בעירה נפוצים וביניהם: חומר מעכב בעירה נוזלי בו משתמשים על פי רוב בבדים ושטיחים (אריגים), מעכבים נוזליים למשטחי עץ , לכה מעכבת בעירה לעץ צבוע, וצבע דוחה אש סמיכים לאיטום מעברים או מיגון קורות פלדה. ישנם מעכבים ייעודיים לבדים, לווילונות, לשטיחים ללוחות עץ, למתכת, לצנרת, לקירות לגבס ועוד. לכל אחד התכונות הייחודיות והאיכויות שלו אך כיצד תדעו האם מעכבי הבערה איכותיים והאם הם מתאימים לצרכים שלכם? 

  *ידידותי לסביבה  – אחד הפרמטרים החשובים לבחירת חומר מעכב בעירה הוא העובדה שהוא ידידותי לסביבה. 

  *מכון התקנים – חשוב מאוד לבדוק כי החומר בו אתם משתמשים נבדק על ידי מכון התקנים וקיבל את התקן 755 וקיבל רמה הגבוהה ביותר. 

  *אם החומר שמשמש לאיטום מעברים נדרש גם תקן 931ב', אותו תקנים שווי ערך כגון  תקן אמריקאי, אירופאי ובריטי.

  *המלצות – אם יש בידיכם המלצות ספציפיות ובין היתר של גורמים מהכבאות וכיוצא בזאת הרי זה משובח, לחברה שנו מספר רב של בדיקות ומבנים שטופלו בחומרים שלנו.

  *יש לבדוק כי חומר הבעירה לא רעיל והוא אינו פוגע בין היתר בעיניים בעור ובבליעה.

  חומר המעכב מתאים למקרים בהם ישנה הצתה, במקרים בהם ישנו גץ חשמלי ומקורות אש נוספים. חומרים מעכבים עתידים להתפחם ברגע בו יש מגע עם גורם האש הראשוני מה שימנע את התפשטות האש. עליכם לבחון בשלבים הראשונים את הצורך, את האפשרות להתלקחות ואת הצורך בחומר הספציפי. 

  מעכבי בעירה איכותיים

  היוועצו עם מביני עניין

  אחד הפרמטרים והאופציות הטובות ביותר לבחינת כדאיות של חומר אחד על פני חומר אחר, היא היוועצות עם מביני עניין ובמילים אחרות, אם אתם רוכשים חומר מעכב בעירה למטרה ספציפית, הגדירו אותה לבעלי המקום דרכו אתם מבצעים את הרכישה וודאו כי החומר מתאים לכם במאת האחוזים וכי אין בידיכם אופציה טובה יותר. 

  כל מי שתבחרו לבצע דרכו את הרכישה, ידע להעניק לכם את המידע הרב, האמין והמקצועי ביותר, כזה שיגרום לכם לבצע רכישה מדויקת בהתאמה מושלמת לצרכים האישיים שלכם. חומרי מעכבי בערה, מתאימים לשימוש ובלבד שהשטח בו משתמשים הינם מתאימים ליישום – כל חומר אשר רשאי לקבל טיפול לעיכוב בעירה, עץ, מוצרי טקסטיל, כבלים, פלדה, קירות גבס ועוד

  אנא צרו קשר לייעוץ  

  למה לבחור בנו?

  מיגון אש עם תקן ישראלי
  לחברה תקן איכות איזו 9001
  תקינה בין לאומית
  נסיון ביצועי של מעל 20 שנים
  מוצרים תוצרת גרמניה

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  ביצוע איטום מעברי אש והפרדת אש בפירי תקשורת וחשמל מעל דלתות אש ומסדרונות אש לפי תקן 931 ב' .

  איטום מעברי צנרת MCT לחדירות כ-70,000 כבלי תקשורת וחשמל כולל בדיקת אטימות לדרישת פיקוד העורף.

  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט