צרו איתנו קשר

  משטחי סימון לאנשים עם לקויות

  משטחי סימון לאנשים עם לקויות

  היום ניתן למצוא כמעט בכל בית עסק משטחי סימון לאנשים עם לקויות.

  אם בעבר רק בתי עסק מועטים נתנו על כך את הדעת, הרי שהיום כל סוג של מבנה ציבורי, מחויב להיות נגיש לבעלי לקויות. בשנת 2009 יצא חוק הנגישות, המחייב את כל בתי העסק בארץ להתקין את האביזרים הנחוצים, במטרה לאפשר לאנשים עם לקויות את היכולת להיכנס למקום ולהתמצא בו בצורה פשוטה ונוחה יותר.

  אנו בחברת ש.מ מיגון ובטיחות נשמח לספק לכם משטחי סימון לאנשים עם לקויות ברמה הגבוהה ביותר. משטחי הסימון שלנו עומדים בתקנים המחמירים ביותר והם נחשבים לעמידים ויציבים לאורך זמן. נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, במטרה להבטיח לכם את הנגישות הנוחה והיעילה ביותר לעסק שלכם.

  משטחי סימון לאנשים עם לקויות – מדוע חשוב להקפיד על כך?

  קודם כל, כדאי להדגיש כי נכון להיום ישנו חוק, הקובע כי כל מבנה ציבורי חייב להיות נגיש לבעלי מוגבלויות. אך מעבר לכך, יש להבין כי אנשים עם לקויות מעוניינים להתמצא במרחב הציבורי ולהרגיש בנוח להסתובב בו בצורה עצמאית. ללא משטחי סימון מתאימים, הם נאלצים להסתמך על טוב ליבם של אנשים אחרים. אך מי שיקפיד על משטחי סימון יעילים ומקצועיים, לצד התקנה נכונה ותקנית, יוכל להבטיח לבעלי הלקויות את היכולת להסתובב בצורה נוחה יותר במרחב הציבורי, ללא שום צורך להגביל את עצמו למקומות מסוימים. חשוב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, במטרה להבטיח לעצמכם את משטחי הסימון היעילים ביותר עבור העסק שלכם. כדאי לזכור כי מי שמעוניין לקבל רישיון עסק או לחילופין, לחדש את הרישיון הקיים, חייב להקפיד על הנושא, לכן מומלץ לעשות זאת מראש בצורה המקצועית ביותר.

  משטחי סימון לאנשים עם לקויות – כיצד לעשות זאת נכון?

  היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של משטחי סימון לאנשים עם לקויות, לכן חשוב לבחור את האופציה המתאימה ביותר עבור העסק שלכם. כדאי לדעת כי חלק ניכר מהאנשים בארץ סובלים מעיוורון או מלקות ראייה, דבר המקשה עליהם להתמצא במרחב. אך באמצעות משטחי סימון ניתן לסמן את תוואי הדרך ולאפשר לאנשים כבדי ראייה את היכולת להגיע בצורה עצמאית למשרדי הממשלה השונים, למגוון בתי העסק ואף ליהנות ממגוון רחב של שירותים, בדיוק כמו כל אחד אחר. באמצעות שימוש במשטחי הולכה, פסי הולכה, משטחי אזהרה לנגישות, פסים נגד החלקה וכפתורי נגישות, ניתן להקל על כל כבד ראייה ולאפשר לו להסתובב חופשי, ללא שום סכנה להחליק מהמדרגות, לפספס את נציג הקבלה או לאבד את הדרך בתוך המבנה.

  אנו בחברת ש.מ מיגון ובטיחות נשמח לסייע לכם לבחור משטחי סימון לאנשים עם לקויות, בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם. אנו מקפידים על המוצרים האיכותיים והעמידים ביותר בשוק, לצד שירות אדיב ואישי. למידע נוסף על משטחי סימון לאנשים עם לקויות, צרו קשר.

  למה לבחור בנו?

  מיגון אש עם תקן ישראלי
  לחברה תקן איכות איזו 9001
  תקינה בין לאומית
  נסיון ביצועי של מעל 20 שנים
  מוצרים תוצרת גרמניה

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  ביצוע איטום מעברי אש והפרדת אש בפירי תקשורת וחשמל מעל דלתות אש ומסדרונות אש לפי תקן 931 ב' .

  איטום מעברי צנרת MCT לחדירות כ-70,000 כבלי תקשורת וחשמל כולל בדיקת אטימות לדרישת פיקוד העורף.

  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט