צרו איתנו קשר

  מראה פנורמית לרחוב

  מראה פנורמית לרחוב

  היום ניתן למצוא לא מעט סוגים שונים של מראות פנורמיות לרחוב, מאחר ומדובר על אביזר בטיחות חשוב וחיוני, המוצב ברוב השכונות בארץ. מראה פנורמית הינה מראה בעלת צורה קמורה, שנועדה לאפשר שדה ראייה רחב יותר ובטיחות מקסימלית במרחב הציבורי. הצבה נכונה ותקנית של המראה הפנורמית, יכולה לסייע לנהגים להבחין ברכבים ובעוברי אורח, דבר שיכול למנוע תאונות ולשמור על הבטיחות של כל משתמשי הדרך.

  אנו בחברת ש.מ מיגון ובטיחות נשמח לספק לכם מגוון רחב של מראות פנורמיות שונות. נשמח לסייע ולייעץ לכם בבחירת מראה פנורמית לרחוב, במטרה להבטיח לכם שדה ראיה מקסימלי וכמובן למנוע תאונות דרכים. כל המראות שלנו עומדות בתקנים המחמירים ביותר ומסוגלות לשמש אתכם לאורך השנים, ללא שום תלות בפגעי מזג האוויר.

  מה כדאי לדעת לגבי מראה פנורמית לרחוב?

  קודם כל, חשוב להדגיש כי מטרתה המרכזית של מראה פנורמית לרחוב היא לספק לנהגים שדה ראיה רחב ככל הניתן, במיוחד כאשר מדובר על מקומות בעלי שדה ראיה מוגבל. ברוב הפעמים, ניתן לראות מראות פנורמיות, המוצבות בצמתים או בעליות, בהם ישנו שטח מת. נהוג להציב את המראות הפנורמיות במקומות בעלי תנועה דלה, מאחר והמטרה היא לספק שדה ראיה רחב ולשמור על הבטיחות, ללא שום צורך להשתמש ברמזורים או כיכרות. במקומות בהם ישנה תנועה ערה יותר של אנשים ורכבים, נהוג להשתמש ברמזורים או באמצעים אחרים, במטרה לכוון את התנועה ולמנוע תאונות. ניתן היום למצוא בשוק שני סוגים עיקריים של מראות פנורמיות- מראה פנורמית פוליקרבונט או מראה פנורמית אקריליק.

  מראה פנורמית לרחוב – מהן האופציות הקיימות היום בשוק?

  אחת האופציות המומלצות ביותר כוללות מראה פנורמית אקריליק, מאחר והיא מאפשרת השתקפות חדה ואיכותית יותר. מדובר על המראה המושלמת להצבה ברחובות העיר, מאחר והיא עמידה לכל תנאי מזג האוויר ואינה מושפעת משמש ישירה, גשם או רוחות חזקות. נהוג לצבוע את מסגרת המראה בצבעים בולטים וחזקים, לרוב אדום ולבן, במטרה לאפשר לנהגים להבחין בה בקלות רבה יותר. מראה מסוג זה נחשבת ליעילה ומקצועית יותר, מאחר והאקריליק מאפשר יכולת השתקפות ברמה גבוהה במיוחד, בהשוואה לכל סוג אחר של מראה פנורמית. מצד שני, מראה פנורמית פוליקרבונט נחשבת לנפוצה ביותר בארץ, מכיוון שמדובר על חומר גלם זול וזמין יותר. מראה מסוג זה תהיה קלת משקל, גמישה ונוחה יותר לשימוש. סוג זה יהיה עמיד יותר לוונדליזם, אך היא פחות עמידה בפני פגעי מזג האוויר, לכן היא נוטה לדהות בשמש ישירה. נהוג להשתמש בה בעיקר בחניונים, ללא שמש ישירה.

  אנו בחברת ש.מ מיגון ובטיחות נשמח לספק לכם מראה פנורמית לרחוב ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בתחום אביזרי הבטיחות ונשמח לייעץ לכם לגבי המראה העמידה והאיכותית ביותר, שתאפשר לכם לשמור על הבטיחות ברחוב. למידע נוסף, צרו קשר.

  למה לבחור בנו?

  מיגון אש עם תקן ישראלי
  לחברה תקן איכות איזו 9001
  תקינה בין לאומית
  נסיון ביצועי של מעל 20 שנים
  מוצרים תוצרת גרמניה

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  ביצוע איטום מעברי אש והפרדת אש בפירי תקשורת וחשמל מעל דלתות אש ומסדרונות אש לפי תקן 931 ב' .

  איטום מעברי צנרת MCT לחדירות כ-70,000 כבלי תקשורת וחשמל כולל בדיקת אטימות לדרישת פיקוד העורף.

  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט