צרו איתנו קשר

  מחסום גדר פלסטיק

  מחסום גדר פלסטיק

  מחסומי גדר מפלסטיק הם הגדרה כוללת למספר סוגי מחסומים המיוצרים מפלסטיק קשיח או PVC וביניהם: מחסומי גדר מתקפלים ומחסומי גדר ניידים. מחסומים אלו נועדו למגוון רחב של שימושים החל מתיחום שטחי עבודה, דרך הקמת מחסומי מעבר וחנייה ועד להקמת מחסומי בטיחות לצורך הכוונת קהל באירועים, במקרי חירום וכדומה. 

  מחסומי גדר מפלסטיק – כל היתרונות 

  מחסומי גדר מפלסטיק מאפשרים לעושים בהם שימוש ליהנות ממספר יתרונות מרכזיים וביניהם:

  • מחסומי גדר בעלי יכולת התניידות ממקום למקום – את מחסומי הגדר ניתן להציב לכל מטרת שימוש בהם גם לפרקי זמן קצובים וקצרים וגם לתקופות ממושכות יותר בהתאם לצורך
  • ניתנים לשימוש גם כיחידת מחסום בודדת ו/או כשרשרת המורכבת ממספר מחסומים המחוברים זה לזה מחסומים הניתנים לקיבוע זמני במקום המיועד באמצעות מיכלי צידיים המותקנים במחסום ובהם ניתן להכניס מים לצורך הוספת משקל המקנה יציבות למחסום
  • כל דגמי המחסומים מפלסטיק מיוצרים מפלסטיק קשיח בעל עמידות גבוהה לתנאי חוץ ופגעי מזג האוויר
  • מחסומים קלים לנשיאה ונוחים לאחסון – דבר המקל על יכולות השינוע של המחסומים מלוקיישן אחד לשני 
  • מותאמים לשימוש גם במקומות פתוחים וגם בחללים מקורים 

  בנוסף, ניתן לשלב על גבי כל מחסום גדר פלסטיק גם מחזירי אור המסייעים לנראות המחסום במקומות חשוכים ובמקומות בהם תנאי הראות ירודים כתוצאה ממזג האוויר (ערפל, מזג אוויר חורפי וסוער וכו). 

  מחסומי גדר מפלסטיק – למי הם מיועדים 

  מחסומי גדר או עמודי חסימה נרכשים על ידי חברות וגופים שונים הנדרשים להקמת מחסומים מעת לעת, וביניהם: גופים עירוניים הנדרשים להקמת מחסומי מעבר ודרכי גישה, חברות בנייה המעוניינת לתחם אזורי עבודה מסוימים, חברות אבטחה הנדרשות להקמת מחסומי בטיחות, חברות לוגיסטיקה המספקות פתרונות שירות לאירועי שטח וכדומה, וזאת לצד גופי בטחון והצלה (משטרה, מכבי אש וכו) הנדרשים להקמת מחסומי גישה ומעבר במגוון רחב של מקרי חירום ואירועים ביטחוניים המחייבים הקמת מחסומים מיידית. 

  רכישת מחסומי גדר מפלסטיק – מה חשוב לבדוק?

  רכישת מחסומי גדר מפלסטיק מומלץ שתעשה באמצעות בתי עסק העוסקים ומתמחים בנושאי מיגון ובטיחות, וזאת על מנת להבטיח מוצרי איכות העומדים בכל הסטנדרטים והתקנים הנדרשים בענף, וכמו כן, על מנת לאפשר לכם ליהנות מהיצע גדול יחסית של מוצרי מחסום גדר שונים המותאמים לצרכי השימוש בהם. 

  מעבר לכך, יש להתייחס לגודל המחסום ומשקלו ולעמידות חומר הגלם ממנו הוא מיוצר. במקרים של רכישת מחסום גדר מפלסטיק מומלץ לרכוש מחסומים המגיעים עם מיכלים צידיים המיועדים למילוי מים לצורך הגברת היציבות של המחסום במהלך הקמתו. 

  אצלנו בחברת ש.מ מיגון ובטיחות, תוכלו ליהנות ממספר דגמי מחסום גדר פלסטיק פונקציונאליים למגוון רחב של מטרות שימוש. כמו כן, תוכלו להסתייע בידע והניסיון המקצועי העומד לרשותנו לצורך התאמת סוג המחסום הנדרש לכם. למידע נוסף בנושא אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן 

   

  למה לבחור בנו?

  מיגון אש עם תקן ישראלי
  לחברה תקן איכות איזו 9001
  תקינה בין לאומית
  נסיון ביצועי של מעל 20 שנים
  מוצרים תוצרת גרמניה

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  ביצוע איטום מעברי אש והפרדת אש בפירי תקשורת וחשמל מעל דלתות אש ומסדרונות אש לפי תקן 931 ב' .

  איטום מעברי צנרת MCT לחדירות כ-70,000 כבלי תקשורת וחשמל כולל בדיקת אטימות לדרישת פיקוד העורף.

  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט