צרו איתנו קשר

  מראה פנורמית עגולה

  מהי מראה פנורמית עגולה? מתי תדרשו לעשות בה שימוש ואיזה סוגים של מראות פנוראמיות קיימות? על כך ועוד בשורות שלפניכם. 

  מראות פנורמיות הן מראות קמורות המשמשות לצורך הרחבת שדה הראייה במקומות שונים בהם שדה הראיה הינו מוגדל או חלק. מראות אלו מגיעות במספר תצורות שונות, כאשר התצורה הפופולארית ביותר היא מראה פנורמית עגולה המגיעה במידות קוטר שונות.

  מהם השימושים הנפוצים במראות פנורמיות עגולות? 

  מראה פנורמית עגולה משמשת בראש ובראשונה לצרכי הרחבת שדה הראייה בנקודה כזו או אחרת, כאשר התקנתה מחויבת על פי חוק בצמתים בהם קיים הכרח להרחבת שדה הראייה של משתמשי הדרך (נהגים והולכי רגל כאחד) ובכבישים בהם קיים שדה ראייה מוגבל או חלקי מסיבה כזו או אחרת כגון: סיבובים חדים ומסוכנים, צמחייה מעובה וגורמים נוספים העלולים לחסום או לצמצם למשתמשי הדרך את שדה הראייה. בנוסף, מראות פנורמיות עגולות מותקנות בכניסות וביציאות לחניונים פתוחים ומקורים, ובעיקר בחניונים תת קרקעיים בהם שדה הראיה מוגדל או חלקי כתוצאה מהימצאותם של עמודי תמיכה. 

  שימוש נוסף במראות הפנורמיות נעשה לצרכי הרחבת שדה הראייה בבתי עסק גדולים ובמבנים בהם קיימים מעברים צרים וארוכים. את המראה הפנורמית נהוג להתקין בשטח מחסנים ומפעלים בהם נעשה שימוש באמצעי שינוע שונים וזאת על מנת לספק שדה ראייה רחב ככל הניתן למפעילי אמצעי השינוע. 

  איזה סוגים של מראות פנורמיות קיימות?

  כאשר מדברים על מראות פנורמיות שמטרתן הרחבת שדה הראייה המוגבל או החלקי, מדברים למעשה על שני סוגים עיקריים של מראות: מראות אקריליק ומראות פולי קרבונט. בשני המקרים מדובר במראות קמורות המגיעות בתצורות שונות, כאשר ההבדל ביניהן בא לידי ביטוי במקומות בהם מותקנות המראות, כאשר מראה פנורמית עגולה מסוג אקריליק מותקנת בעיקר בשטחי חוץ וזאת לנוכח עמידותה של המראה בפני תנאי מזג האוויר ואילו מראה פנורמית עגולה מסוג פולי קרבונט מותקנת בעיקר במקומות מקורים. יחד עם זאת, חשוב לציין שקיימים דגמים של מראות פנורמיות מסוג פולי קרבונט המגיעים עם ציפוי פלסטיק המשפר את עמידות המראה גם בתנאי חוץ. 

  קוטר המראה העגולה – מה חשוב לדעת? 

  כפי שציינו לעיל, מראות פנורמיות עגולות מגיעות במידות קוטר שונות, דבר המאפשר לכם לבחור את קוטר המראה בהתאם לגודל השטח אותו אתם מעוניינים לכסות לצרכי הגדלת שדה הראייה. מידות הקוטר הנפוצות נעות בין 40 ל-100 ס"מ, כאשר ככל שהקוטר גדול יותר כל השטח המכוסה הוא רחב יותר. 

  התקנת מראות פנורמיות עגולות במקומות המיועדים נעשית באמצעות מתאם ייעודי לקיר או לעמוד וברגי חיבור, כאשר ההתקנה חייבת להיעשות תוך התייחסות לזווית בה תוצב המראה לצורך הרחבת שדה הראייה במקום המיועד ותוך התחשבות בתנאי מזג האוויר, כיוון קרני השמש וכדומה. 

  למידע מקצועי נוסף על מראות פנוראיות ואופן התקנתן לחצו כאן.

  למה לבחור בנו?

  מיגון אש עם תקן ישראלי
  לחברה תקן איכות איזו 9001
  תקינה בין לאומית
  נסיון ביצועי של מעל 20 שנים
  מוצרים תוצרת גרמניה

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  ביצוע איטום מעברי אש והפרדת אש בפירי תקשורת וחשמל מעל דלתות אש ומסדרונות אש לפי תקן 931 ב' .

  איטום מעברי צנרת MCT לחדירות כ-70,000 כבלי תקשורת וחשמל כולל בדיקת אטימות לדרישת פיקוד העורף.

  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט