צרו איתנו קשר

  ציוד בטיחות לחניונים

  ציוד בטיחות לחניונים

  היום בכל סוג של חניון ניתן למצוא ציוד בטיחות לחניונים.

  מדובר על ציוד חובה, המסייע לשמור על בטיחות הנהגים והולכי הרגל במקום. יש לזכור כי ברוב החניונים מושם דגש משמעותי על מקסימום מקומות חניה בשטח נתון, דבר העלול ליצור תחושת צפיפות מסוימת. אך באמצעות שימוש במפרידי תנועה למשל, ניתן לייצר סדר וארגון ולאפשר את המשך התנועה התקינה של כלי הרחב בחניון.

  אנו בחברת ש.מ מיגון ובטיחות מתמחים בתחום של ציוד בטיחות לחניונים. אנו מקפידים על הציוד המקצועי והאיכותי ביותר, העומד בתקנים המחמירים ביותר. נשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום, במטרה להבטיח לכם את סוג הציוד האידיאלי ביותר לצרכים שלכם. הצוות שלנו ישמח לספק ולהתקין את ציוד הבטיחות הדרוש לכם, תוך כדי הקפדה על יחס אישי ושירות אדיב ומקצועי לכל אורך הדרך.

  ציוד בטיחות לחניונים – על מה חשוב לתת את הדעת?

  היום ניתן למצוא מגוון רחב של ציוד בטיחות לחניונים, המגיע במגוון רחב של דגמים וסוגים שונים. ניתן למשל, למצוא בשוק פסי האטה שונים, העשויים מחומרי גלם עמידים יותר או פחות. חלק מפסי ההאטה עשויים מפלסטיק קשיח, הם נחשבים לאופציה הזולה והפשוטה ביותר. לעומת זאת, פסי האטה העשויים מגומי מחוזק או מ-PVC, נחשבים ליקרים ועמידים יותר. לכן חשוב לקחת בחשבון את סוג הרכבים העוברים בחניון, כמות הרכבים ורמת ההשקעה הרצויה לכם. ככל שפס ההאטה יהיה איכותי יותר, כך רמת הבלאי והשחיקה שלו תהיה נמוכה יותר. פסי האטה מסוג זה יתאימו לחניונים המכילים רכבים כבדים, או לחילופין, חניון פופולארי הכולל מספר רב של רכבים, העוברים בו על בסיס יומיומי. מעבר לכך, יש לזכור כי פסי האטה איכותיים יותר, יהיו יותר עמידים לפגעי מזג האוויר, ולכן ניתן יהיה להחליף אותם לעיתים נדירות יותר. פסי האטה מבטיחים כי הרכבים בחניון ייסעו לאט, דבר המונע תאונות מיותרות.

  ציוד בטיחות לחניונים – על מה אסור לכם לוותר?

  תמרורים ושילוטי הכוונה לחניונים חיוניים בכל סוג של חניון, מכיוון שהם מאפשרים לשמור על הסדר והארגון במקום. התמרורים מכוונים את הנהגים לעבר היציאה ומספקים מידע חיוני לגבי המיקום שלהם בחניון והצורך לתת זכות קדימה לנהגים אחרים. כמו כן, אסור בשום אופן לוותר על המראות הפנורמיות, המאפשרות להגדיל את טווח הראייה של הנהגים ולמנוע התנגשויות בין כלי הרכב במקום. מעבר לכך, יש לזכור כי מפרידי תנועה לחניונים יכולים לתרום המון למניעת פקקי תנועה, ואילו עמודים גמישים מסייעים לנהגים להימנע מגלישה לנתיב הנגדי. כמובן שאסור לשכוח מעצורי חניה ומיגונים סופגיי אנרגיה, לפגיעת רכבים ומלגזות, המאפשרים לבעלי הרכבים להחנות בצורה בטיחותית יותר.

  אנו בחברת ש.מ מיגון ובטיחות נשמח לספק לכם ציוד בטיחות לחניונים ברמה הגבוהה ביותר, תוך כדי עמידה בתקנים המחמירים ביותר בתחום. לפרטים והזמנת ציוד בטיחות לחניונים, צרו קשר.

  למה לבחור בנו?

  מיגון אש עם תקן ישראלי
  לחברה תקן איכות איזו 9001
  תקינה בין לאומית
  נסיון ביצועי של מעל 20 שנים
  מוצרים תוצרת גרמניה

  צרו איתנו קשר

  הפרויקטים שלנו

  ביצוע איטום מעברי אש והפרדת אש בפירי תקשורת וחשמל מעל דלתות אש ומסדרונות אש לפי תקן 931 ב' .

  איטום מעברי צנרת MCT לחדירות כ-70,000 כבלי תקשורת וחשמל כולל בדיקת אטימות לדרישת פיקוד העורף.

  לכל הפרויקטים
  שיווק עסקים באינטרנט שיווק עסקים באינטרנט